• Weitech WK0100 - odpuzovač zvěře

Weitech WK0100 - elektronický odpuzovač zvěře

Elektronické odpuzovače odrazují nežádoucí návštěníky pomocí ultrazvukových signálů. Psi, kočky, králíci, lišky, atd. se bojí ultrazvukových signálů a proto opouští hlídaný prostor. 

Elektronické odpuzovače reagují na zvuky s vysokou frekvencí (ultrazvuk). Účelem kombinace těchto ultrazvukových signálů o neustále se měnící frekvenci je odpudit bezpečně zvěř z hlídného prostoru, aniž by se zranila nebo si jinak ublížila. 

Odpuzovač WK 0100 se velmi snadno instaluje. Snadno ho přichytíte do místa, které potřebujete ochránit. 

Weitech WK0100 - odpuzovač zvířat

Pomocí ultrazvukových vln udržuje zvěř 3-4m od zařízení. Zařízení vydává neustále se měnící směs zvuků a tak chrání zahradu, auto, garáž, popelnice a jejich okolí atd. Zařízení je určeno na menší plochu 40 m². 

Nepotřebuje žádné baterie, ani adaptér. Nápájeno je vestavěnou baterií, která se dobíjí snadno přes USB. Je to stejně snadné jako si nabít mobilní telefon. Životnost baterie 30dnů. 

Zařízení je schopno pokrýt plochu 360 °.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Weitech WK0100 - odpuzovač zvěře

  • Výrobci Weitech
  • Kód výrobku: Weitech WK0100 - odpuzovač zvěře
  • Dostupnost: Na skladě
  • 910 Kč

  • Cena bez DPH: 752 Kč


Bezpečnostní upozornění

Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku. Přípravek na ochranu rostlin (pro neprofesionální uživatele). Používejte přípravky na ochranu rostlin bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.