• BROS odpuzovač krtků, psů a koček 350 + 100 ml

 Práškový odpuzovač krtků, psů a koček lze aplikovat na sportovních a dětských hřištích, letištních areálech, zahradách apod. Pachy, které se z přípravku uvolňují, člověku nevadí. Všechna zvířata se kvůli obsahu pachových složek, která jsou pro ně nepříjemná chráněným místům vyhýbají.

Při použití proti krtkům  je vhodné aplikovat odpuzovač pouze tam, kde je krtek aktivní. To zjistíte tak, že rozhrnete všechny krtince a budete čekat, až se objeví nové. Ty následně odkryjete a do chodbičky vsypete několik polévkových lžic přípravku. Otvor utěsněte - zahrábněte.Pro vypuzení krtků můžete práškový odpuzovač krtků, psů a koček BROS aplikovat také na celou plochu. Dávku rozsypejte od středu postižené oblasti a po několika dnech ji vždy rozšiřujte.

Doporučené dávkování: 2 polévkové lžíce na 1 m² . Dávkování pro vypuzení krtků 2 lžíce na 1 m 2 (5 lžic je cca 20 g), přičemž balení 450 ml vystačí na cca 44 m² .

Při použití proti psům a kočkám aplikujte přípravek v množství 2 polévkové lžíce na 1 m²  tam, kde se zvířata pohybují. Kde se zdržují častěji je možné použít také větší množství práškové odpuzovače BROS. 

Dávkování pro vypuzení psů a koček 2 - 4 lžíce na 1 m 2 (5 lžic je cca 20 g) přičemž balení 450 ml vystačí na cca 22 - 44 m².

Účinné látky Odpuzovače krtků, psů a koček BROS 450ml levandulový olej 1g/100g (1 %), poreakční směs 5-chlor-2-methylisothiazol-3(2H)-on a 2-methylisothiazol- 3(2H)-on, 4,5-dichlor- 2-oktyl-2H-isothiazol-3-on

Doba účinnosti repelentního přípravku je přibližně 2 měsíce a je závislá na vnějších vlivech jako je déšť, přímé sluneční záření, apod.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

BROS odpuzovač krtků, psů a koček 350 + 100 ml

  • Výrobci BROS
  • Kód výrobku: BROS odpuzovač krtků, psů a koček 350 + 100 ml
  • Dostupnost: Na skladě
  • 105 Kč

  • Cena bez DPH: 86 Kč


Zákazníci také zakoupili:

AgroBio odpuzovač koček 500ml

AgroBio odpuzovač koček 500ml

Přírodní repelent k odpuzení koček v bytě a na zahradě. Působí proti znečišťování koček.Použití:prot..

163 Kč Cena bez DPH: 135 Kč

Stop pes - granulát - odpuzovač psů

Stop pes - granulát - odpuzovač psů

Přírodní repelent ve formě granulí, které zabraňuje znečišťování psy a kočkami ve výsadbách, truhlíc..

119 Kč 179 KčCena bez DPH: 98 Kč

STOP ŠKŮDCŮM SÁČKY (COCOA AROMA BAG)

STOP ŠKŮDCŮM SÁČKY (COCOA AROMA BAG)

- Návnada na hlodavce pro kontrolu výskytu hlodavců ve vnitřních i venkovních prostorách. - 1-2..

69 Kč Cena bez DPH: 57 Kč

KALIF - SPREJ PROTI PSŮM A KOČKÁM

KALIF - SPREJ PROTI PSŮM A KOČKÁM

Sprej proti kočkám a psům. Netoxický postřik, který zamezuje přístupu psů a koček na venkovních plo..

179 Kč Cena bez DPH: 148 Kč

Bezpečnostní upozornění

Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku. Přípravek na ochranu rostlin (pro neprofesionální uživatele). Používejte přípravky na ochranu rostlin bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.