• Symbiom Symbivit Muškát - 150g

Symbivit vytváří mykorhizní symbiózu mezi kořeny rostlin a prospěšnými půdními houbami rodu Glomus. Vytvořená mykorhiza umožní lepší a dlouhodobý příjem vody a živin a jejich efektivnější dodání rostlinám. Pomocí Symbivitu Muškát dosáhnete úžasných výsledků přírodní cestou

Symbivit Muškát zajístí vyšší počet květů a jejich sytější barvu, zvyšuje odolnost rostlin, dodává jim odolnost a sílu.
Symbivit Muškát je možné použít i v ekologickém pěstování.

Přípravek Symbivit Muškát můžete použít na muškáty, verbeny, petúnie, surfinie, fuchsie, lobelky, okrasné popínavé rostliny a další kvetoucí rostliny.

Symbivit Muškát musí přijít do kontaktu s kořeny rostlin.

Nejprve nasypte Symbivit Muškát do výsadbové jamky tak, aby vrstva přípravku pokryla dno a vysaďte rostlinu (15 g přípravku na 1 l substrátu). Při sázení do truhlíku aplikujte 60 g přípravku do souvislé vrstvy, kterou mírně zapravte do substrátu a poté vysaďte rostliny.

Ke vzrostlým rostlinám vyhlubte jamky vedoucí ke kořenům a nasypte do nich přípravek. Při plošné aplikaci zapravte 3 cm pod povrch před setím rostlin v dávce 150 g/m2. Přípravek můžete smíchat se substrátem v poměru 1,5 : 100. Nebojte se, rostlinu nemůžete předávkovat, vyšší dávka zajistí lepší rozvoj mykorhizy.

Složení:

Přírodní jílové nosiče, 6 druhů mykorhizních hub, přírodní složky podporující mykorhizu (mleté horniny, výtažky z mořských organismů, keratin). Biologicky rozložitelný polyakrylamid.

Upozornění:

V případě potřeby můžete začít přihnojovat v období květu hnojivy určenými k podpoře kvetení. Vyvarujte se použití systemických fungicidů v průběhu prvních tří týdnů po aplikaci. Nadměrná zálivka a přehnojování, zejména superfosfátem, omezuje účinnost přípravku.

Přípravek je zcela biologicky rozložitelný. Neobsahuje geneticky upravené organismy, nezanechává škodlivé zbytky v půdě.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Symbiom Symbivit Muškát - 150g

  • Kód výrobku: Symbiom Symbivit Muškát - 150g
  • Dostupnost: Na skladě
  • 115 Kč

  • Cena bez DPH: 95 Kč

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

BIO-GARDEN Polyversum CHYTRÁ HOUBA NA ROSTLINY 5 G

BIO-GARDEN Polyversum CHYTRÁ HOUBA NA ROSTLINY 5 G

Polyversum je mikrobiologický fungicidní preparát používaný k ochraně rostlin proti houbovým chorobá..

145 Kč Cena bez DPH: 120 Kč

Symbiom Symbivit rajčata a papriky

Symbiom Symbivit rajčata a papriky

Mykorhizní houby pro plodovou zeleninu. Mikroskopická vlákna, která se napojují na kořeny a při..

129 Kč Cena bez DPH: 107 Kč

Altela - 50 ml

Altela - 50 ml

Přípravek pro omezení a zastavení houbových a bakteriálních chorob révy vinné, ovocných stromů, bram..

182 Kč Cena bez DPH: 150 Kč


Bezpečnostní upozornění

Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku. Přípravek na ochranu rostlin (pro neprofesionální uživatele). Používejte přípravky na ochranu rostlin bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.