• Hnojivo Bopon Elixír - duo univerzální 35 ml

Dvousložkové hnojivo určené pro výživu a rychlou regeneraci okrasných rostlin pěstovaných doma i na balkónech. Obsahuje huminové kyseliny a fulvokyseliny. Rychlé řešení pro rostliny, které trpí problémy jako pomalý růst, málo květů, špatný kořenový systém, nezdravý vzhled. Hnojivo však také zajišťuje dostatečnou výživu všech okrasných rostlin a předchází tak případným problémům s nedostatečným kvetením atd. 

Ideální hnojivo pro zdravý růst rostlin. Hnojivo je připraveno k okamžitému použití. Velmi snadné použití díky aplikátoru. 

Obsahuje dvě složky - zelený kondicionér - makroživiny pro růst a kvetení. Hnědý regenerátor - obsahuje huminové kyseliny, které rostlinu posilují, zmírňují stres, obnovují rovnováhu. 

Kombinace obou složek obnovuje vitalitu rostlin. 

Použití:

odlomte špičku aplikátoru ve vyznačeném místě a vložte do zeminy. Aplikátor vyživuje rostlinu cca měsíc. 

Balení:

35ml

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Hnojivo Bopon Elixír - duo univerzální 35 ml

  • Kód výrobku: Bopon Elixír - duo univerzální 35 ml
  • Dostupnost: Skladem
  • 21 Kč

  • Cena bez DPH: 17 Kč


Bezpečnostní upozornění

Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku. Přípravek na ochranu rostlin (pro neprofesionální uživatele). Používejte přípravky na ochranu rostlin bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.