• Deltasect 50ml

Koncentrát určený k naředění vodou a k aplikaci ve formě postřiků, proti komárům, švábům, mouchám a mravencům.

Účinná látka deltamethrin, působí kontaktně i požerově. Deltamethrin usmrcuje hmyz téměř okamžitě tím, že blokuje přenos nervových impulsů.
Přípravek Deltasect nařeďte vodou a aplikujte postřikovačem na místa výskytu, do rohu místností. kolem podlahových lišt, nohou nábytku a na všechna místa, kde se hmyz může pohybovat a ukrývat.

Dávkování:
10ml do 1l vody. Vystačí na 20m2 ošetřovaných ploch (nepočítá se m2 místnosti, ale ošetřované m2). Balení vystačí na 5l hotového postřiku, tzn. 100 m2 ošetřovaných ploch.

Přípravek může být použit proti hmyzu ve vnitřních prostorách domů a v jejich bezprostředním okolí, v bytech, ubytovacích zařízeních, barech, skladech, sklepech, dopravních prostředcích, zdravotnických zařízeních atd.

Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Deltasect 50ml

  • Kód výrobku: Deltasect
  • Dostupnost: Na skladě
  • 198 Kč

  • Cena bez DPH: 164 Kč

Tagy: insekticid


Bezpečnostní upozornění

Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku. Přípravek na ochranu rostlin (pro neprofesionální uživatele). Používejte přípravky na ochranu rostlin bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.