Přípravek je rostlinného původu z lisovaných semen skočce obecného
Obsahuje i některé alkaloidové látky (včetně skočce), jejich uvolňováním do půdy vytváří zápach, který je velmi nepříjemný pro krtonožky, hlodavce, krtky, hraboše a myši.
Doporučuje se zejména do zahrad, na louky, trávníky, sportovní hřiště a zelené plochy. Postupný rozklad aplikovaného přípravku, navíc obohacuje půdu o dusík.
Použití:
Výrobek rovnoměrně rozsypeme na plochu, kterou chceme ochránit před škůdci. Aby působil co nejúčinněji, nahrneme na rozsypaný přípravek malou vrstvu zeminy a zalijeme. Doporučená dávka je 50 – 60 gramů na m2. Pro dosažení lepších výsledků doporučujeme následné opakované použití odpuzovače v menším množství – 30 g na m2 každých 30- 40 dní.
Balení: 1,2kg
Přírodní odpuzovač krtonožky Rosteto 1,2 kg - prášek
- Kód výrobku: Přírodní odpuzovač krtonožky Rosteto 1,2 kg - prášek
- Dostupnost: Na skladě
195 Kč
- Cena bez DPH: 161 Kč
Podobné výrobky
Nemastar 5mil. na krtonožky, tiplice a osenice
Biologický prostředek k ochraně zeleniny, polních plodin, pastvin a trávníku před krtonožkami, oseni..
189 Kč Cena bez DPH: 156 Kč
Zákazníci také zakoupili:
Odpuzovač krtků
Přírodní přípravek na odehnání krtků. Odhrábnete krtinu a do ní vložíte kuličku. Zápach se postupně ..
155 Kč Cena bez DPH: 128 Kč
STOP ŠKŮDCŮM GEL - množstevní sleva
NÁVNADA NA HLODAVCE - Přípravek pro kontrolu výskytu hlodavců - Lze použít ve vnitřních i ..
179 Kč Cena bez DPH: 148 Kč
UNICHEM RATIMOR měkká návnada Brodifacoum
Požerová nástraha ve formě měkké návnady k hubení myší domácích, potkanů a krys v interiéru a exteri..
49 Kč Cena bez DPH: 40 Kč
BROS odpuzovač krtků 500 ml
Účinně odpuzuje krtky a jiné hlodavce zápachem z vaší zahrady nebo jiné chráněné plochy.Aplikujte do..
89 Kč Cena bez DPH: 74 Kč
BROS Karbid granulovaný odpuzovač krtků 500g
Granulovaný přípravek na odpuzování krtků je určen k ochraně zahrad, sportovních ploch apod. Balení:..
75 Kč Cena bez DPH: 62 Kč
Ratrap Lepidlo na lezoucí hmyz 135g
RATRAP - lepidlo na škůdceNetoxické a voděodolné lepidlo je určeno k odchytu švábů, mravenců a další..
49 Kč Cena bez DPH: 40 Kč
AgroBio Garlon
Postřikový selektivní arboricidní a herbicidní přípravek ve formě mikroemulze určený k hubení nežá..
82 Kč Cena bez DPH: 68 Kč
Bezpečnostní upozornění
Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku. Přípravek na ochranu rostlin (pro neprofesionální uživatele). Používejte přípravky na ochranu rostlin bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.